İş Garantili Eğitim

İş Garantili Eğitim

 • İş Garantili Eğitim


  Havacılık sektörü dünyada en hızlı gelişen sektör ünvanına sahip,gelişimi sırasında ülkelere ve insanlığa ekonomik, kültürel, sosyal boyutlarda yadsınamaz katkısı olan, dünyanın en prestijli sektörlerinden biridir. Dünya çapında geçerliliği olan, ulusal ve uluslararası hizmet veren bu sektörün uluslar arası boyutunda ilk ve en önemli basamak olan, öğrencilerimizin fark yaratmasını sağlayacak  “dil yeterliliği”dünya çapında geçerliliği olan sınavlar ile belgelendirilecektir.

  Ezberden çok öğrenmeye ve öğrendiğini uygulamaya yönelik vizyonumuz ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü standartları çerçevesinde okulumuzda varolan atölyeler ve hangar sayesinde en aktif ve en kalıcı öğrenme metodu olan” uygulamalı eğitim” sağlanıyor. Aynı zamanda öğrencilerimizin bulunduğu interaktif ortamda fark ettiklerini içselleştirerek öğrenme ve neyi,nasıl yapmak konusundaki uygulama metodunu benimsemelerini sağlıyoruz. Öğrencilerimize kazandırılan el becerisi, sorun çözüm yöntemleri ve meslek aidiyeti ile birlikte Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün tabii tutacağı” sertifikasyon”  uygulamasında başarıya ulaşmaları için tüm olumlu koşulları sağlamış bulunuyoruz.

  Öğrencilerimizin mezun olduklarında almaya hak kazanacakları “mesleki yeterlilik belgesi”  ve “teknisyen” sıfatı ile birlikte sektörde azımsanamayacak düzeyde istihdam açığı bulunan kalifiye  personel özelliğine sahip olacaklar.

  Öğrencilerimize sektörün önde gelen kurum ve kuruluşlarında yapacakları “mesleki beceri eğitimleri” sayesinde ise hem mesleğin içinde bulunup hemde kaliteli bir deneyime sahip olma imkanlarını sunuyoruz.

  Tüm bu şartları sağlayarak” uluslararası çalışma belgesi”ni almaya hak kazanan mesleğinde donanımlı,takım çalışmasına yatkın,gerçek bilgiyi soyuttan somuta uygulayabilme becerisine sahip,çabuk karar verme yetisi kazanmış,birden çok problem çözme yolunun olduğunu bilen farklı düşünme ve soru çözme becerisini benimsemiş sektörün aranan özelliklerine sahip kısacası öğrencilerimizi iş arayan değil,iş için aranan özelliklere sahip birer birey olarak mezun ediyoruz.

 İş Garantili Eğitim